Horoskopai Šiandien

Horoskopai Šiandien: Savaitei + Rytojui (Meilės Šiandienai: 2009 Vasario 15 dienai)

Posted in Horoskopai Šiandien, Horoskopas, Horoskopas Rytojui by Horoskopai Šiandien on vasario 14, 2009
Horoskopai Šiandien, Savaitei ir Rytojui
Meilės ir Sėkmės Horoskopai Šiandienai: 2009

Horoskopas Vasario 15 dienai:

Avinas – ramiai tūnoti ir laukti, kol srovė kur nors nuneš, tikrai ne jums. Turint tokį ryžtą ir energiją kalnus galima nuversti! Ši diena ypač tam palanki.

Jautis – diena bus sėkminga, norai pildysis it burtų lazdele mostelėjus. Norėsite – įsimylėsite, įsigeisite – išsiskirsite, užsimanysite pasistatyti namą – svarbu pradėti. Tai negi nepasinaudosite tokia dovana?!

Dvyniai – tikėsitės, kad laukia pieno upės su kisieliaus krantais. Ir tikrai – pajamų turėsite, bet išlaidų taip pat, nes pirksite keistų daiktų. Atsiras jus palaikantis žmogus, taigi net patys drąsiausi projektai gali būti įgyvendinti.

Vėžys –  dieną ir naktį bus nepateisinama nė menkiausia rizika, taigi nesiimkite naujų darbų, nieko neplanuokite.

Liūtas – optimizmas ir humoro jausmas jums daug kur pagelbės, bet to neužtenka. Rūpinkitės savo sveikata – laikykitės dietos, tinkamo režimo, pailsėkite. Pasistenkite susikurti jaukią aplinką.

Mergelė – būkite švelnesni, nes su jumis nėra lengva gyventi. Aktyvesnis asmeninis gyvenimas bus dienos pabaigoje. Tada galimos naujos įdomios pažintys. Tai bus ypač aktualu nesukūrusioms šeimos Mergelėms.

Svarstyklės – jūsų santykiai su gyvenimo draugu taps artimesni, išmoksite atleisti kitam trūkumus ir priimti jį tokį, koks yra. Atrodys, kad dingo visi rūpesčiai, bet į jūsų ženklą įėjęs baltasis Mėnulis įneš sumaištį. Nuo rūpesčių bėgsite į sporto salę, t. y. fiziniu darbu norėsite pamiršti visas problemas ir tai neblogai seksis.

Skorpionas – jūsų asmeninį gyvenimą sunku apsakyti keliais žodžiais. Norėsis stabilumo ir patikimumo, bet jūs būsite linkę pasielgti netikėtai, kad ir kokios pasekmės būtų.

Šaulys – meilė niekada neateina ten, kur apsigyvena noras keršyti. Taigi pamirškite skriaudas, o ar tęsti santykius, parodys laikas. Sausį jūsų gyvybinės jėgos nebus didelės, todėl net, atrodytų, smulkmena gali sukelti daug neigiamų emocijų.

Ožiaragis –  nors pinigų švaistyti į visas puses negalėsite, bet apskaičiuojant pajamas ir išlaidas lįsti į skolas nereikės. Jauniems šio ženklo atstovams – tai aistros ir rizikos metas. Adrenalino kiekis kraujyje tikrai padidės.

Vandenis – jūsų meilės santykiai bus komplikuoti ir gana dažnai atrodys, kad nebėra kitos išeities, reikia skirtis su mylimuoju. Jums, kaip ir visada, romantiškiems santykiams nebus laiko, tad nenuostabu, kad pajusite, jog tarp jūsų ir partnerio iškilo, atrodo, neįveikiama jausmų siena.

Žuvys – jausmų išbandymas. Kartais jums atrodys, kad santykiai su mylimu žmogumi jau beveik nutrūkę, kartais įsižiebs tokia aistra, kaip kad buvo tik pradėjus bendrauti. Nuostabus laikas susitikimams.

 

Koučingas: Sėkmės Enciklopedija

:::

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: