Horoskopai Šiandien

Horoskopai Šiandien: Savaitei + Rytojui (Meilės Šiandienai: 2009 Vasario 14 dienai)

Posted in Horoskopai Šiandien, Horoskopas, Horoskopas Rytojui by Horoskopai Šiandien on vasario 13, 2009
Horoskopai Šiandien, Savaitei ir Rytojui
Meilės ir Sėkmės Horoskopai Šiandienai: 2009

Horoskopas Vasario 14 dienai:

Avinas – būsite kūrybingi, sumanūs idėjų nestigs, tačiau nekoks laikas rimtoms išvadoms ir neskubėkite savo minčių pasakoti kitiems. Ir neskubėkite tikėti tuo, ką iš kitų išgirsite nieko nekaltinkite, nesmerkite, kol nepatikrinsite informacijos. Būkite atsargesni su elektros prietaisais, kompiuteriais. Popietė palanki pirkti juvelyrinių dirbinių!

Jautis -nekas, jei imsitės atsakingų darbų, jei pradėsite aiškintis santykius, dėl kažko kovoti geriau ilsėkitės, nieko neveikdami, ir klaidų nepadarysite, ir nervus bei sveikatą pataupysite. Venkite viešų susibūrimų bei šventimų. Itin apdairiai vairuokite automobilį. Vakaras bus palankus neieškantiems aštrių pojūčių Jaučiams.

Dvyniai – netikėtai atsiveria akys, ir jums jau atrodo, kad dabar viską žinote, suprantate. Gal ir taip, o gal ne, mat diena bus dvilypė: teigiami dalykai painiosis su neigiamais. Ko gero, skeptikai daugiau laimės nei optimistai.

Vėžys – pasisaugokite provokacijų. Dabar prastas laikas kovoti dėl principų ar kažko prašyti, reikalauti iš šefo, siūlyti savo sumanymus. Nepatartina imtis svarbių, atsakingų darbų galite padaryti rimtų klaidų, kurios pakenks jūsų ateičiai. Vis dėlto antroji dienos pusė bus iš esmės palanki.

Liūtas – truputuką nepalankus metas. Jei negerai jaučiatės, likite namie ar bent prie vairo nesėskite. Kad ir su kuo bendrautumėte, kad ir ką veiktumėte, būkite atsargesni, neprovokuokite konfliktų. Galimi rimti nesusipratimai su dalykiniais partneriais, sutuoktiniu. Konditerijos gaminius šiandien verčiau iškeiskite į vaisius.

Mergelė – netikėtai paaiškėjusi teisybė nebūtinai bus teisybė. Galimi nesusipratimai su kolegomis, netikėti technikos gedimai. Antroje dienos pusėje verta pradėti judinti iš mirties taško reikalus, kuriuos atidėliojote paskutines porą dienų.

Svarstyklės – pasikliaukite sutuoktinio ar mylimo žmogaus nuomone tartis būtina. Nepriiminėkite jokių atsakingų sprendimų: jūsų ketinimai, norai keisis.

Skorpionas – dabar blogas laikas finansinėms operacijoms, ypač netinka pinigus investuoti, skolinti: Merkurijus darosi retrogradinis! Pavojinga priekaištauti sutuoktiniui galite sukelti rimtą skandalą, kuris jus išskirs.

Šaulys – vėlavimas, reikalų vilkinimas neišvengiamas, tad nesiimkite daug darbų, atsisakykite svarbių dalykinių susitikimų. Neskubėkite žadėti, pasirašinėti dokumentų tai geriau atidėti kitai savaitei.

Ožiaragis –  šiandien išmintinga kiek atsiriboti nuo aplinkinių, bet jei teks bendrauti, nepraraskite savitvardos, kad ir ką sužinosite ar išvysite. Patartina daugiau laiko praleisti namuose. Vakaras bus palankesnis, tad turėsite progą išspręsti nesusipratimus su artimaisiais.

Vandenis – jei manysite, kad viskas gerai, žinokite, kad pervertinate savo galimybes, o jei manysite, jog katastrofa irgi bus netiesa, tai tik išbandymas, treniruotė, kuri išeis į naudą. Gresia kvaili, bet lemtingi nesusipratimai su mylimu žmogumi. Būkite atidesni vaikams, ypač paaugliams tai protesto metas.

Žuvys – būkite pagarbesni bei tolerantiškesni, vertinkite gerus santykius su partneriais bei sutuoktiniu. Vakare tikriausiai jausitės geriau, geras laikas pasikalbėti su senai matytais draugais.

 

Koučingas: Sėkmės Enciklopedija

:::

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: