Horoskopai Šiandien

Horoskopai Šiandien: Savaitei + Rytojui (Meilės Šiandienai: 2009)

Posted in Horoskopai Šiandien, Horoskopas by Horoskopai Šiandien on vasario 12, 2009
Horoskopai Šiandien, Savaitei ir Rytojui
Meilės ir Sėkmės Horoskopai Šiandienai: 2009

Horoskopas Vasario 12 dienai:

Avinas – seksis megzti ryšius su partneriais iš kitų miestų ir šalių. Finansiškai palankus bus pirmoji dienos pusė. Dienos vidurys nebus toks sėkmingas, ir pareikalaus šiek tiek susiveržti diržus, tad, dienos gale patariama kontroliuoti savo išlaidas ir neišlaidauti.

 Jautis – pagalbos iš aplinkinių neverta tikėtis – didesnę dalį darbų turėsite atlikti vieni. Nepadės nei papirkinėjimai nei dovanos. Meilės reikalai klostysis tai geriau, tai prasčiau. Visą dieną jusite įtampą.

Dvyniai – ypatingą dėmesį turėtumėte skirti materialinei gerovei. Kaip bebūtų gaila, bet į pačius tauriausius jausmus nebus žvelgiama rimtai, jeigu jų nesustiprins gražaus būsto, vasarnamio, automobilio ir kitų “smulkmenėlių“ tvirti pamatai, nes be jų jausitės nejaukiai.

Vėžys – pažintys gali padėti sutikti reikalingus žmones, tačiau visa kita turėsite padaryti patys: atsiskleiskite, įrodykite savo profesionalumą ir privalumus, ginkite pozicijas. Besisukant įvykių sūkuryje, beveik neliks laiko vakarėliams.

Liūtas – ši diena darbų ir atradimų diena. Jums atsivers nauji horizontai, atrasit dalykėlius apie kuriuos net nebuvot iki šiol girdėję. Būsite gan drąsūs ir ryžtingai eisite užsibrėžto tikslo link ir sėkmingai sieksite savo planų.

Mergelė – teks sustoti, susikoncentruoti ir nuspręsti, kas svarbu, o kas – tik antraeiliai dalykai. Finansinę nepriklausomybę gali užtikrinti bendri projektai. Atsargiai, realiai vertinant savo ir kolegų galimybes, darbų naštą reikėtų pasidalyti.

Svarstyklės – šiandien gyvenimas siūlys permainas, ir nors iš pirmo žvigsnio jos gali atrodyti skausmingos ir nelengvos – Svarstyklės galiausiai bus dėkingos likimui už karčias pamokas.

Skorpionas – šiaip jums nebus lengva elgtis taip, kaip būtų geriausia jums artimiausiems žmonėms, jums labiau norėsis elgtis taip kad jums patiems būtų gera, todėl neįsižeiskite, kad būsit apšaukti – egoistu – juk iš tiesų dažnai pirma pagalvojate apie save, o tik paskui apie visus kitus.

Šaulys – ši diena bus lengva, bet ypač permaininga. Kadangi esate, gan prieraišūs, ne tik prie žmonių bet ir prie daiktų, jums sunku bei gaila bus skirtis net su senais mielais daiktais.

Ožiaragis –  jeigu šiandien neišmoksite atsipalaiduoti, jeigu įtemptai padirbėję nepradėsite laikytis dienotvarkės, gero tikrai nelaukite. Patartina užsiimti joga, meditacija, ar daryti kvėpavimo pratimus gamtoje.

Vandenis – daugelio Vandenių skonis šiandien pradės keisti, pradėsite vertinti žmones, kuriems dvasiniai turtai svarbesni už gėrybėmis pertekusius namus.

Žuvys – ruoškitės naujoms pergalėms. Dienos pradžia gali būti sudėtinga, bet jausite draugų palaikymą, atsivers didesnės bendradarbiavimo galimybės.

Reklama

Vienas atsakymas

Subscribe to comments with RSS.

  1. Nigel Tomm said, on vasario 23, 2009 at 10:40 am

    Cooooool!


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: