Horoskopai Šiandien

Horoskopai Šiandien: Savaitei + Rytojui (Meilės Šiandienai: 2009)

Posted in Horoskopai Šiandien, Horoskopas by Horoskopai Šiandien on vasario 12, 2009
Horoskopai Šiandien, Savaitei ir Rytojui
Meilės ir Sėkmės Horoskopai Šiandienai: 2009

Horoskopas Vasario 13 dienai:

Avinas – pradėti nauji darbai bus sėkmingi, tačiau vaisių teks laukti tik metų pabaigoje. Daugumai Avinų sudėtingais pasirodys reikalai, susiję su popieriais ir dokumentais, tačiau pasistengus viskas išsispręstų jūsų naudai.

 Jautis – prieš priimant kokį nors sprendimą, reikia gerai pagalvoti, nes naujos vietos paieška gali užtrukti keletą mėnesių. Kad neprisidarytumėte daugiau problemų, žvaigždės pataria judėti kartu su gyvenimo srove, o ne prieš ją, ir būti dėmesingam supančiam pasauliui.

Dvyniai – gyvenimas bus svarbesnis už darbą ir karjerą. Nestabiliose sutuoktinių ar įsimylėjėlių porose santykiai gali susiklostyti nevienodai… Nesusipratimai ir stresai ne kartą privers pagalvoti apie santykių ateitį ir galbūt apie jų nutraukimą.

Vėžys – dauguma užduočių bus įveiktos gana lengvai, o konkurentai arba pasitrauks, arba bus nugalėti. Konfliktai su jais gan tikėtini pirmoje dienos pusėje.

Liūtas – finansinėje srityje labai nepastovi bus antroji dienos pusė, kuomet galimi dideli praradimai, susiję su draugais, arba sunkiai susiklosčiusios aplinkybės, dėl kurių laukia neplanuotos išlaidos.

Mergelė – tapsite lengvabūdiškesni ir permainingesni. Lengviau nei paprastai susipažinsite su žmonėmis, tapsite komunikabilesni. Darbe ir kolektyve šie metai bus ne tokie varginantys ir malonesni.

Svarstyklės – teks prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Nauji susitikimai ir pažintys duos vaisių. Stenkitės neprarasti ryšio su naujais draugias ar partneriais, jų gali prireikti.

Skorpionas – asmeniniame gyvenime tęsis permainos, kurių pradžiai pagrindai padėti praeityje. Tie, kurių ryšiai susilpnėjo, gali būti, jog išbandė viską, kas jiems buvo skirta nuveikti kartu ir dabar privalo eiti savarankiškais keliais.

Šaulys – stovėsite viršūnėje ir švęsite vieną pergalę po kitos visose veiklos srityse. Šią dieną jūsų laukia nauja pažintis, malonūs ir nepamirštami kelionių įspūdžiai. Tačiau antroje metų pusėje šventė pasibaigs ir prasidės rūsti kasdienybė.

Ožiaragis –  jūsų laukia pažintis su itin įtakingu žmogumi. Visi kontaktai bus perspektyvūs. Jei nesėdėsite sudėję rankų, tuomet galite ne tik įgyti naujų partnerių, bet ir padidinti savo kapitalą, netgi labiau, nei tikėjotės.

Vandenis – teks įdėti daug tiek fizinių, tiek ir moralinių jėgų, kad atliktumėte šuolį, nuo kurio priklausys socialinis jūsų statusas, pareigų paaukštinimas ir uždarbis.

Žuvys – finansiškai palanki bus pirmoji dienos pusė. Dienos vidurys nebus toks sėkmingas, ir pareikalaus šiek tiek susiveržti diržus, tad, dienos gale patariama kontroliuoti savo išlaidas ir neišlaidauti.

 

Koučingas: Sėkmės Enciklopedija

:::

Stiliaus ir Mados Naujienos: Kasdien

:::

Reklama

Vienas atsakymas

Subscribe to comments with RSS.

  1. Nigel Tomm said, on vasario 23, 2009 at 11:08 am

    I’m Nigel Tomm – thanks for horoscopes.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: